• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ASEC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ASEC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ASEC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ASEC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Google Android Encrypted Application Package Format Google

Co to jest plik ASEC?

Plik wprowadzony z Froyo, wersja 2.2 systemu operacyjnego Android Mobile. Archiwizuje dane aplikacji mobilnych za pomocą zastrzeżonego szyfrowania. Zapisano do folderu .Android_secure na karcie SD urządzenia. Może być uruchamiany za pomocą emulatora Android SDK.

Bezpieczny format ASEC umożliwia aplikacjom istnienie na urządzeniach mobilnych bez ich modyfikacji lub uszkodzeń przez inne programy.

Jak otworzyć plik ASEC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ASEC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ASEC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ASEC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ASEC

Inne problemy z plikiem ASEC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ASEC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ASEC:

  • plik ASEC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ASEC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ASEC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku ASEC
ASEC do APK