• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ARTB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ARTB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ARTB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ARTB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Artboard Vector Drawing Format Mapdiva

Co to jest plik ARTB?

Rysunek wektorowy utworzony przez Artboard, program służący do tworzenia ilustracji wektorowych. Może to być niestandardowy rysunek lub rysunek utworzony z jednego z szablonów dołączonych do oprogramowania. Mogą być eksportowane do formatów .PDF, .JPG, .PNG i .TIF.

Dokumenty na płycie czołowej są zapisywane w formacie pakietu pakietu Mac OS X. Są to pliki Artboard .DRAWING i inne pliki pakietu.

Jak otworzyć plik ARTB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ARTB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ARTB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ARTB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ARTB

Inne problemy z plikiem ARTB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ARTB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ARTB:

  • plik ARTB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ARTB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ARTB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik