• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AQT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AQT. Jeżeli chcesz otworzyć plik AQT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AQT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AQTitle Subtitles Format N/A

Co to jest plik AQT?

Plik napisów filmowych utworzony w formacie AQTitle, starszym formacie używanym przez czeską społeczność z utworami napisów. Używa formatu zwykłego tekstu, który określa, kiedy poszczególne napisy powinny być wyświetlane. Nie jest to wspólny format, ale obsługiwany przez niektórych nowoczesnych odtwarzaczy wideo.

Jak otworzyć plik AQT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AQT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AQT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AQT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AQT

Inne problemy z plikiem AQT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AQT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AQT:

  • plik AQT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AQT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AQT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik