• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APXL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APXL. Jeżeli chcesz otworzyć plik APXL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APXL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Keynote Presentation XML Document Settings Format Apple

Co to jest plik APXL?

Plik zawarty w pliku .KEY i używany przez oprogramowanie do prezentacji Keynote. Określa zawartość prezentacji Keynote w formacie XML. Zawiera listę slajdów, układ i formatowanie dla każdego slajdu oraz tekst prezentacji.

Kluczowe pliki są zapisywane w formacie .ZIP i zawierają wiele plików, z których jednym jest plik APXL do prezentacji.

index.Apxl - standardowa nazwa pliku APXL zawarta w pliku .KEY.

Jak otworzyć plik APXL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APXL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APXL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APXL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APXL

Inne problemy z plikiem APXL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APXL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APXL:

  • plik APXL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APXL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APXL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik