• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APPXUPLOAD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APPXUPLOAD. Jeżeli chcesz otworzyć plik APPXUPLOAD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APPXUPLOAD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Windows 8 Application Upload Format Microsoft

Co to jest plik APPXUPLOAD?

Format pakietu aplikacji wprowadzony w systemie Windows 8. Używany przez programistów podczas pakowania aplikacji Windows 8 i przesyłania ich do magazynu systemu Windows. Zawiera zarówno pakiet .APPX, jak i informacje o debugowaniu symboli, które pozwalają aplikacji zgłosić awarie aplikacji z powrotem do dewelopera w celu wykrycia błędów i poprawek błędów.

Możesz utworzyć pakiet przesyłania aplikacji w programie Visual Studio za pomocą kreatora Create App Packages. Wybierz projekt & rarr. Zapisz & rarr. Utwórz pakiety aplikacji w Visual Studio lub Store & rarr. Utwórz pakiety aplikacji w programie Visual Studio Express.

Jak otworzyć plik APPXUPLOAD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APPXUPLOAD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APPXUPLOAD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APPXUPLOAD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APPXUPLOAD

Inne problemy z plikiem APPXUPLOAD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APPXUPLOAD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APPXUPLOAD:

  • plik APPXUPLOAD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APPXUPLOAD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APPXUPLOAD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik