• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APPREF-MS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APPREF-MS. Jeżeli chcesz otworzyć plik APPREF-MS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APPREF-MS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Application Reference Format Microsoft

Jak otworzyć plik APPREF-MS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APPREF-MS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APPREF-MS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APPREF-MS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APPREF-MS

Inne problemy z plikiem APPREF-MS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APPREF-MS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APPREF-MS:

  • plik APPREF-MS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APPREF-MS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APPREF-MS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik