• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APPLICATION

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APPLICATION. Jeżeli chcesz otworzyć plik APPLICATION, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APPLICATION

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ClickOnce Deployment Manifest Format Microsoft

Co to jest plik APPLICATION?

Plik utworzony dla ClickOnce, ramki Microsoftu służącej do wdrażania aplikacji Windows przez Internet. Zapewuje właściwości wdrażania programu w formacie XML, w tym nazwę, wersję, opis, opcje wdrażania i zależności. Może również zawierać podpis cyfrowy.

Pliki APPLICATION zostały zaprojektowane w celu zapewnienia łatwych wdrożeń "jednego kliknięcia" aplikacji na poziomie użytkownika. Mają odpowiedni plik .APPF-MS, który uruchamia ClickOne dla programu, który następnie wykonuje się w ramach .NET framework w systemie Windows.

Jak otworzyć plik APPLICATION?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APPLICATION jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APPLICATION z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APPLICATION którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APPLICATION

Inne problemy z plikiem APPLICATION

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APPLICATION nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APPLICATION:

  • plik APPLICATION którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APPLICATION z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APPLICATION nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik