• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APPLET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APPLET. Jeżeli chcesz otworzyć plik APPLET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APPLET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Eclipse IDE For Java Developers Format Eclipse

Co to jest plik APPLET?

Plik deweloperski utworzony przez Eclipse, aplikację do tworzenia oprogramowania. Wygenerowane przez Eclipse automatycznie podczas tworzenia nowego projektu apletu i zapisane w folderze głównym projektu jako plik java.Security.Policy. Zawiera uprawnienia dotyczące zabezpieczeń dla apletu.

Domyślnie plik java.Security.Policy zawiera następującą właściwość, która umożliwia wszystkie uprawnienia do bazy kodu apletu:

przyznać {. .Uwaga java.Security.AllPermission. }.

To uprawnienie jest zasadniczo odpowiednie do rozwoju lokalnego na maszynie dewelopera. Może to jednak nie być odpowiednie do wdrożenia apletu do środowiska produkcyjnego, ponieważ uprawnienia apletu mogą wymagać ograniczenia.

java.Security.Policy - plik generowany automatycznie w projektach tworzenia apletu Eclipse zawierających uprawnienia dotyczące zabezpieczeń dla apletu.

Jak otworzyć plik APPLET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APPLET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APPLET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APPLET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APPLET

Inne problemy z plikiem APPLET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APPLET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APPLET:

  • plik APPLET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APPLET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APPLET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik