• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APPLESCRIPT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APPLESCRIPT. Jeżeli chcesz otworzyć plik APPLESCRIPT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APPLESCRIPT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AppleScript Script Format Apple

Co to jest plik APPLESCRIPT?

Skrypt napisany w języku AppleScript, języku automatyzacji i skryptów używanym przez komputery Macintosh. Można edytować lub automatycznie generować za pomocą Edytora skryptów Apple. Może być również uruchamiany w programie Edytora skryptów.

Pliki AppleScript zazwyczaj używają .SCPT jako domyślnego rozszerzenia.

Jak otworzyć plik APPLESCRIPT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APPLESCRIPT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APPLESCRIPT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APPLESCRIPT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APPLESCRIPT

Inne problemy z plikiem APPLESCRIPT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APPLESCRIPT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APPLESCRIPT:

  • plik APPLESCRIPT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APPLESCRIPT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APPLESCRIPT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik