• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku APL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem APL. Jeżeli chcesz otworzyć plik APL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku APL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ArcPad Layer Format ESRI

Co to jest plik APL?

Plik warstwy mapy używany przez ArcPad, narzędzie mapujące używane do analizy danych GIS w terenie. Zachowuje podzbiór właściwości warstwy mapy dla wyeksportowanej mapy ArcGIS. Zawiera symbolikę wyświetlania elementów, skal i wyrażeń etykiet dla warstwy.

Pliki warstw ArcPad są wykorzystywane do badania danych GIS w terenie za pomocą ArcPad, który działa na urządzeniach mobilnych Windows. Pliki APL są eksportowane przez aplikację ArcGIS.

Jak otworzyć plik APL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku APL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi APL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem APL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik APL

Inne problemy z plikiem APL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem APL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami APL:

  • plik APL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku APL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik APL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik