• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AP. Jeżeli chcesz otworzyć plik AP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fifth Generation Systems Active Page Format Fifth Generation Systems

Co to jest plik AP?

Aktywna strona sieci Web, która zawiera kod HTML, JavaScript, .FGL lub kod napisany w innym języku skryptowym. Wymaga obsługi oprogramowania na serwerze sieci Web. Może być używany do generowania dynamicznych stron internetowych.

Strona AP jest podobna do strony .PHP lub .ASP, ale korzysta z rozszerzenia ogólnego, ponieważ może zawierać wiele typów kodu. Pliki AP są rozpoznawane przez platformę Open5g.

Jak otworzyć plik AP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AP

Inne problemy z plikiem AP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AP:

  • plik AP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik