• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AOB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AOB. Jeżeli chcesz otworzyć plik AOB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AOB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DVD Audio Object Format N/A

Co to jest plik AOB?

Plik audio, który przechowuje dane audio na dyskach DVD-Audio. Zapisano w formacie MPEG i zawiera dane dotyczące modulacji LPCM (Linear Pulse Code Modulation Modulation). Zapisany w folderze AUDIO_TS w katalogu głównym dysku DVD-Audio.

Jak otworzyć plik AOB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AOB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AOB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AOB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AOB

Inne problemy z plikiem AOB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AOB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AOB:

  • plik AOB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AOB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AOB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik