• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANTISPAM5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANTISPAM5. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANTISPAM5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANTISPAM5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Personal AntiSpam Settings Format Intego

Co to jest plik ANTISPAM5?

Plik ustawień utworzony przez program Personal Antispam - program służący do filtrowania niepożądanych wiadomości e-mail. Zapisuje ustawienia filtru użytkownika, takie jak listy czarno-białe, załączniki i filtry URL oraz inteligentne filtry leksykalne. Używane do poczty Apple Mail i Microsoft Outlook.

Osobisty Antyspam jest dołączony do Intego Internet Security Barrier.

Jak otworzyć plik ANTISPAM5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANTISPAM5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANTISPAM5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANTISPAM5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANTISPAM5

Inne problemy z plikiem ANTISPAM5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANTISPAM5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANTISPAM5:

  • plik ANTISPAM5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANTISPAM5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANTISPAM5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik