• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANSYM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANSYM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANSYM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANSYM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Edge Animate Library Format Adobe Systems

Co to jest plik ANSYM?

Plik biblioteki używany przez program Adobe Edge Animate, program służący do tworzenia animowanej zawartości internetowej. Zawiera symbole, które są zazwyczaj grafikami wektorowymi lub grafikami bitmapowymi, które mogą być ponownie wykorzystane w animacjach internetowych animowanych przez Edge.

Aby zaimportować plik ANSYM w programie Edge Animate, znajdź "Symbole" z panelu Biblioteka, kliknij przycisk "+", a następnie wybierz z menu opcję "Importuj symbole ...".

Pliki ANSYM można eksportować z produktów Adobe Creative Suite, takich jak Illustrator i Fireworks. Pozwala to projektantom graficznym na projektowanie grafiki za pomocą narzędzi do edycji zdjęć firmy Adobe przed wstawieniem ich do animacji internetowych Edge Animate Web.

Od listopada 2015 r. Firma Edge Animate nie jest już aktywnie rozwijana.

Jak otworzyć plik ANSYM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANSYM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANSYM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANSYM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANSYM

Inne problemy z plikiem ANSYM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANSYM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANSYM:

  • plik ANSYM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANSYM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANSYM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik