• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANJUTA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANJUTA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANJUTA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANJUTA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Anjuta DevStudio Project Format The GNOME Project

Co to jest plik ANJUTA?

Plik projektu stworzony przez Anjuta IDE, graficzną aplikację programistyczną dla Linuksa. Organizuje kod źródłowy i zasoby dla projektu rozwojowego. Obejmuje również cele i właściwości projektu do tworzenia plików źródłowych w programie.

Anjuta IDE jest dostępna dla Pulpitu GNOME, pulpitu GUI dla systemu Linux.

Jak otworzyć plik ANJUTA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANJUTA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANJUTA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANJUTA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANJUTA

Inne problemy z plikiem ANJUTA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANJUTA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANJUTA:

  • plik ANJUTA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANJUTA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ANJUTA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik