• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ANIMSET_INGAME

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ANIMSET_INGAME. Jeżeli chcesz otworzyć plik ANIMSET_INGAME, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ANIMSET_INGAME

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
FaceFX In-Game Animation Set Format OC3 Entertainment

Co to jest plik ANIMSET_INGAME?

Plik animacyjny używany przez FaceFX, aplikację służącą do projektowania wyrazów twarzy w grach wideo. Zapisuje zbitą wersję pliku .ANIMSET przydatnego do wykorzystania w docelowej grze. Usuwa wszystkie nieistotne dane, tak aby animacja była skutecznie uruchamiana przez FaceFX.

Pliki ANIMSET_INGAME są uruchamiane przy użyciu pakietu FaceFX SDK, który umożliwia silnikom gier realizację animacji FaceFX w swoich grach.

Jak otworzyć plik ANIMSET_INGAME?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ANIMSET_INGAME jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ANIMSET_INGAME z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ANIMSET_INGAME którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ANIMSET_INGAME

Inne problemy z plikiem ANIMSET_INGAME

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ANIMSET_INGAME nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ANIMSET_INGAME:

  • plik ANIMSET_INGAME którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ANIMSET_INGAME z zainstalowanym programem do jego obsługi