• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMP. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Photoshop Arbitrary Map Settings Format Adobe Systems

Co to jest plik AMP?

Plik krzywej dopasowania utworzony przez Adobe Photoshop, aplikację do edycji obrazu. Przechowuje niestandardową krzywą ręcznie, używając narzędzia Ołówek w oknie dialogowym Photoshop Curves. Służy do zapisywania i ładowania dostosowań krzywej niestandardowej, które modyfikują kolory RGB i tonalność obrazu.

Aby uzyskać dostęp do okna krzywych w programie Photoshop, wybierz opcję Image & rarr. Korekty & rarr. Krzywe....

Niestandardowe krzywe narysowane przy użyciu narzędzia Ołówek panelu krzywych są zapisywane jako pliki AMP. Krzywe wyciągnięte za pomocą narzędzia punktu krzywej są zapisywane jako pliki .ACV.

Jak otworzyć plik AMP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMP

Inne problemy z plikiem AMP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMP:

  • plik AMP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik