• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMFM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMFM. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMFM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMFM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Multiple Font Metrics Format Adobe Systems

Co to jest plik AMFM?

Określa dane sterujące i informacje o czcionkach globalnych dla grupy plików plików pomiarowych fontów Adobe (.AFM). Zawiera również jeden plik AFM dla każdego wzoru wzorcowego w programie czcionek. Zwykle około 1.5KB.

Jak otworzyć plik AMFM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMFM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMFM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMFM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMFM

Inne problemy z plikiem AMFM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMFM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMFM:

  • plik AMFM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMFM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMFM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik