• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AMF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AMF. Jeżeli chcesz otworzyć plik AMF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AMF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DSMIA/Asylum Module Music Format N/A

Co to jest plik AMF?

Plik piosenki zapisany w formacie modułu zaawansowanego DSMI (AMF). Zawiera dane utworów i próbki, które są używane do dźwięków instrumentu. Można grać z obsługą programów do śledzenia dźwięku.

AMF może również oznaczać "Format muzyki ASYLUM".

Jak otworzyć plik AMF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AMF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AMF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AMF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AMF

Inne problemy z plikiem AMF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AMF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AMF:

  • plik AMF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AMF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AMF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik