• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Cubasis Project Format Steinberg

Co to jest plik ALL?

Wielokanałowy plik projektu audio stworzony przez Steinberg Cubasis lub wczesne wersje Cubase VST. Zawiera "wszystkie" dane projektu, które mogą zawierać ścieżki audio i MIDI.

Wszystkie projekty mogą zostać otwarte w niektórych wersjach oprogramowania Cubase VST i SL / SX.

Jak otworzyć plik ALL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALL

Inne problemy z plikiem ALL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALL:

  • plik ALL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik