• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BlackBerry Application Loader Format Microsoft

Co to jest plik ALI?

Indeks plików etykiet (.ALD) używanych przez oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem Microsoft Dynamics AX. Zawiera wszystkie wartości etykiet, ułożone według języka.

Firma Microsoft opracowała Dynamics AX po zakupie systemów Axtapa.

Jak otworzyć plik ALI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALI

Inne problemy z plikiem ALI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALI:

  • plik ALI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik