• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ALB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ALB. Jeżeli chcesz otworzyć plik ALB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ALB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Alpha Five Data Dictionary Alpha Software

Co to jest plik ALB?

Biblioteka używana przez Alpha Five, IDE, która umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji sieciowych. Przechowuje dane słownika danych w pliku .ADB, w tym ustawienia, wskaźniki skryptów, menu, funkcje zdefiniowane przez użytkownika, mapy bitowe, paski narzędzi i definicje importu.

Pliki ALB są zapisywane jako część ogólnej bazy danych bibliotek deweloperskich Alpha Five. Mogą być ponownie wykorzystane w innych aplikacjach Alpha Five. Aby dołączyć bibliotekę do bazy danych, wybierz kartę "Biblioteki" w oknie "Właściwości bazy danych".

W roku 2013 Alpha Five stała się Alpha Anywhere.

Jak otworzyć plik ALB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ALB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ALB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ALB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ALB

Inne problemy z plikiem ALB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ALB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ALB:

  • plik ALB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ALB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ALB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik