• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AGI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AGI. Jeżeli chcesz otworzyć plik AGI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AGI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Asterisk Gateway Interface Format Digium

Co to jest plik AGI?

Skrypt używany przez Asterisk, rozbudowany system telefonii open source. Może być używany do automatyzacji procesów lub dodawania dodatkowych funkcji do programu Asterisk. Zazwyczaj napisany w języku Perl, ale może być również napisany w języku PHP, C, Pascal lub przy użyciu powłoki Bourne'a.

Jak otworzyć plik AGI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AGI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AGI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AGI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AGI

Inne problemy z plikiem AGI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AGI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AGI:

  • plik AGI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AGI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AGI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik