• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AGD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AGD. Jeżeli chcesz otworzyć plik AGD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AGD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Agile Advantage Format AgileGraph

Co to jest plik AGD?

Plik danych utworzony przez AgileGraph, program importujący i wizualizujący dane z różnych źródeł, w tym plików Microsoft Excel i .CSV. Zawiera surowe dane importowane, które mogą być filtrowane przez AgileGraph. Może być wyświetlany jako wykresy, wykresy lub tabele w programie.

Jak otworzyć plik AGD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AGD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AGD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AGD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AGD

Inne problemy z plikiem AGD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AGD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AGD:

  • plik AGD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AGD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AGD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik