• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AFT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AFT. Jeżeli chcesz otworzyć plik AFT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AFT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Family Tree Data Format Ancestry.com

Co to jest plik AFT?

Zawiera informacje o genealogii, takie jak nazwy i informacje o krewnych. Używany do budowy drzewa genealogicznego rodziny Ancestry.Com. Można aktualizować dane z witryny Ancestry.Com.

Jak otworzyć plik AFT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AFT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AFT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AFT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AFT

Inne problemy z plikiem AFT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AFT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AFT:

  • plik AFT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AFT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AFT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik