• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AFF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AFF. Jeżeli chcesz otworzyć plik AFF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AFF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Advanced Forensics Format Disk Image Basis Technology

Co to jest plik AFF?

Obraz dysku utworzony w formacie AFF (Advanced Forensics Format), otwartego formatu plików wykorzystywanego do przechwytywania cyfrowych dowodów na potrzeby postępowania sądowego. Może przechowywać zarówno dane na dysku surowym, jak i dowolne metadane. Obsługuje dwa rodzaje kompresji, zlib i LZMA.

Plik AFF można podzielić na podzielone archiwum wielu plików używających rozszerzenia pliku .AFD. Zaawansowane programy Forensics Format mogą także wyodrębnić metadane z obrazu dysku i przechowywać je osobno w pliku .AFM.

Wersja 2 specyfikacji AFF obsługuje również szyfrowanie.

Jak otworzyć plik AFF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AFF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AFF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AFF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AFF

Inne problemy z plikiem AFF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AFF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AFF:

  • plik AFF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AFF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AFF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik