• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AFE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AFE. Jeżeli chcesz otworzyć plik AFE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AFE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Avid Media Metadata Format Avid Technology

Co to jest plik AFE?

Plik metadanych używany przez aplikacje do edycji i wykańczania plików Avid. Zawiera informacje niezbędne do przesyłania cyfrowych zasobów multimedialnych między systemami Avid, takimi jak między Avid Media Composer i Avid DS.

Jak otworzyć plik AFE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AFE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AFE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AFE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AFE

Inne problemy z plikiem AFE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AFE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AFE:

  • plik AFE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AFE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AFE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik