• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AEX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AEX. Jeżeli chcesz otworzyć plik AEX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AEX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Greetings Card Format Alpha Software

Co to jest plik AEX?

Plik utworzony przez Alpha Five, program służący do tworzenia aplikacji internetowych. Dostarcza skompilowany kod programu obsługi zdarzeń Xbasic zawierający globalne funkcje dla aplikacji. Odwołanie jako biblioteka przez składniki siatki Alpha Five.

Pliki AEX można tworzyć, sprawdzając kompilacje w plikach AEX? Opcja przy tworzeniu aplikacji sieci Web. Domyślnie wygenerowany plik AEX używa tej samej nazwy przedrostka, co odpowiedni plik .ADB.

Jak otworzyć plik AEX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AEX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AEX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AEX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AEX

Inne problemy z plikiem AEX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AEX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AEX:

  • plik AEX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AEX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AEX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik