• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AET

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AET. Jeżeli chcesz otworzyć plik AET, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AET

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe After Effects Template Format Adobe Systems

Co to jest plik AET?

Plik AET jest szablonem projektu stworzonym przez After Effects, aplikację do produkcji wideo. Zawiera szablon kompozycji wideo, który może służyć jako punkt wyjścia do tworzenia wielu projektów wideo w formacie AEP. Pliki AET mogą obejmować obrazy audio, obrazy i klipy wideo, linię czasu oraz różne efekty, które można zastosować do filmu.

Plik AET jest jednym z dwóch typów plików używanych do zapisywania szablonów edycji wideo w programie After Effects. Głównym formatem jest plik AET, który jest zapisywany w formacie binarnym. Inne szablony formatów można zapisać to plik .AXTX, który jest szablonem tekstowym XML.

Aby utworzyć projekt After Effects, wybierz polecenie Plik & rarr. Nowy & rarr. Nowy projekt, a następnie kliknij przycisk Plik i rarr. Zapisz lub Zapisz jako & rarr. Zapisz jako ... I wybierz "Adobe After Effects Template Project" z menu "Format pliku".

Aby otworzyć projekt After Effects, wybierz Plik i rarr. Otwarty projekt....

Jak otworzyć plik AET?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AET jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AET z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AET którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AET

Inne problemy z plikiem AET

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AET nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AET:

  • plik AET którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AET z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AET nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik