• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AEPX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AEPX. Jeżeli chcesz otworzyć plik AEPX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AEPX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe After Effects XML Project Format Adobe Systems

Co to jest plik AEPX?

Plik AEPX to plik projektu utworzony przez program Adobe After Effects, aplikację do edycji wideo. Zawiera kompozycję wideo, która zawiera odniesienia do zasobów wideo, ustawień grafiki ruchowej i efektów wizualnych. Pliki AEPX służą do tworzenia profesjonalnych produkcji wideo.

Plik AEPX jest jednym z dwóch typów plików używanych do zapisywania projektów edycji wideo w programie After Effects. Głównym formatem jest plik .AEP, który jest zapisywany w formacie binarnym. Innym formatem projektu może być zapisany w pliku AEPX, który jest plikiem projektu XML opartego na tekście.

Projekty After Effects mogą być zapisywane jako szablony. Jednym z typów plików używanych do przechowywania szablonów jest projekt binarny .AET, a drugi projekt .AETX XML.

Aby utworzyć projekt After Effects, wybierz polecenie Plik & rarr. Nowy & rarr. Nowy projekt, a następnie kliknij przycisk Plik i rarr. Zapisz kopię jako XML ....

Aby otworzyć projekt After Effects, wybierz Plik i rarr. Otwarty projekt....

Jak otworzyć plik AEPX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AEPX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AEPX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AEPX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AEPX

Inne problemy z plikiem AEPX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AEPX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AEPX:

  • plik AEPX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AEPX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AEPX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik