• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADPP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADPP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADPP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADPP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Device Central Package Profile Adobe Systems

Co to jest plik ADPP?

Profil urządzenia przenośnego utworzony przez program Adobe Device Central, program służący do rozmieszczania zawartości Flash na urządzeniach mobilnych. Zapisuje informacje dotyczące urządzenia, takiego jak zainstalowana wersja Flash, rozmiar wyświetlacza, głębia kolorów i inne możliwości urządzenia.

Programiści używają profili urządzeń do importowania i eksportowania informacji o urządzeniach docelowych, na które rozwijają gry Flash i inne aplikacje.

Firma Adobe Device Central przestała działać w 2012 roku.

Jak otworzyć plik ADPP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADPP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADPP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADPP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADPP

Inne problemy z plikiem ADPP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADPP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADPP:

  • plik ADPP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADPP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADPP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik