• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADM. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Administrator Policy Template Format N/A

Co to jest plik ADM?

Szablon używany przez zasady grupy firmy Microsoft, który opisuje, w których ustawienia zasad rejestru są przechowywane w rejestrze. Określa również interfejs użytkownika, który administratorzy widzą w Edytorze obiektów zasad grupy podczas tworzenia lub modyfikowania obiektów zasad grupy (GPO)

Jak otworzyć plik ADM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADM

Inne problemy z plikiem ADM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADM:

  • plik ADM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik