• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADD. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Dynamics AX Developer Documentation Format Microsoft

Co to jest plik ADD?

Plik danych dokumentacji dla programistów aplikacji używany przez firmę Microsoft Dynamics AX, aplikacja do zarządzania przedsiębiorstwem. Zawiera dokumentację pomocy rozwojowej do używania programu. Ułożone według języka.

Jak otworzyć plik ADD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADD

Inne problemy z plikiem ADD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADD:

  • plik ADD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik