• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ADC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ADC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ADC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ADC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Lingvo Dictionary Format Steffen Gutmann

Co to jest plik ADC?

Czterobitowa grafika bitmapowa stworzona przez ScanStudio, algorytm, który generuje mapy z zakresu skanowania laserowego. Zapewnia informacje o mapie geograficznej.

Pliki ADC są rzadko używane. Mogą zostać otwarte przez niektóre starsze produkty ESRI i SGSI GIS.

Jak otworzyć plik ADC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ADC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ADC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ADC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ADC

Inne problemy z plikiem ADC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ADC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ADC:

  • plik ADC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ADC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ADC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik