• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACTX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACTX. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACTX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACTX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DS Game Maker Action Description Format Invisionsoft

Co to jest plik ACTX?

Plik używany przez program DS Game Maker, program umożliwiający twórcom tworzenie gier dla Nintendo DS. Zawiera opis odpowiedniego pliku akcji ACT. Służy do przechowywania wyjaśnień dotyczących działań niestandardowych.

Program do tworzenia gier DS zawiera kilka plików ACT i ACTX z instalacją gry.

Jak otworzyć plik ACTX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACTX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACTX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACTX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACTX

Inne problemy z plikiem ACTX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACTX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACTX:

  • plik ACTX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACTX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACTX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik