• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACORN

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACORN. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACORN, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACORN

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Acorn Draw Format Flying Meat

Co to jest plik ACORN?

Plik obrazu stworzony przez firmę Acorn, edytora obrazów dla systemu Mac. Obsługuje wiele warstw i obiektów wektorowych oraz grafikę rastrową. Często używany do poprawy istniejących obrazów cyfrowych z tekstem i kształtami.

Jak otworzyć plik ACORN?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACORN jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACORN z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACORN którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACORN

Inne problemy z plikiem ACORN

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACORN nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACORN:

  • plik ACORN którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACORN z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACORN nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik