• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACE

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACE. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACE, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACE

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
WinACE Compressed Ace Archive Format WinAce

Co to jest plik ACE?

Archiwum plików skompresowane przez WinAce. Używa specjalnego algorytmu kompresji, który oferuje wysoki współczynnik kompresji i szybkość kompresji. Może być rozpakowywany przy użyciu programu WinAce for Windows lub MacUnace for Mac OS X.

Program WinAce może również kompresować pliki przy użyciu kompresji .ZIP, .LHA, MS-CAB i .JAR. Można także rozpakować następujące formaty: .ZIP, .LHA, MS-CAB, .RAR, .ARC, .ARJ, .GZ, .TAR, .ZOO i .JAR.

WinAce i MacUnace są dostępne bezpłatnie.

Jak otworzyć plik ACE?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACE jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACE z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACE którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACE

Inne problemy z plikiem ACE

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACE nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACE:

  • plik ACE którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACE z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACE nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik