• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACD. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sonic Foundry ACID Audio Format Sony

Co to jest plik ACD?

Projekt utworzony przy użyciu programu MAGIX ACID, programu produkcji dźwięku. Zawiera ścieżki audio i odniesienia do pętli i innych plików audio używanych przez projekt. Mogą również zawierać efekty, regulację głośności i pan i inne ustawienia zapisane w projekcie.

ACID i Sound Forge Pro zostały pierwotnie opracowane przez firmę Sonic Foundry, będące własnością firmy Sony, ale obecnie są opracowywane przez firmę MAGIX.

Jak otworzyć plik ACD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACD

Inne problemy z plikiem ACD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACD:

  • plik ACD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik