• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCDW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCDW. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCDW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCDW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access Link Format Microsoft

Co to jest plik ACCDW?

Plik łącza używany przez program Microsoft Access, relacyjny program bazy danych dla komputerów stacjonarnych. Zawiera informacje o łączu do pobierania pliku bazy danych programu Access (.ACCDB) z serwera Microsoft SharePoint. Umożliwia użytkownikom udostępnianie plików baz danych, które są zdalnie zarządzane.

Po otwarciu pliku ACCDW docelowy plik ACCDB jest automatycznie pobierany do lokalnej kopii na komputerze użytkownika.

Jak otworzyć plik ACCDW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCDW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCDW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCDW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCDW

Inne problemy z plikiem ACCDW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCDW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCDW:

  • plik ACCDW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCDW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCDW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik