• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCDC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCDC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCDC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCDC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access 2007/2010 Digitally Signed Database Format Microsoft

Co to jest plik ACCDC?

Pakietowy plik bazy danych utworzony przez program Microsoft Access, aplikacja do zarządzania relacyjnymi bazami danych (RDBMS). Zawiera cyfrowy podpisany pakiet bazy danych utworzony z oryginalnego pliku bazy danych .ACCDB.

Pliki ACCDC umożliwiają użytkownikom dystrybucję zaufanych plików bazy danych przez Internet. Po otrzymaniu pliku ACCDB można go przywrócić do programu Access, wybierając Plik i rarr. Otwórz .... Podczas importowania pliku zostanie wyświetlony monit i zapytany, czy ufasz podpisowi certyfikat wydawcy.

Jak otworzyć plik ACCDC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCDC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCDC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCDC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCDC

Inne problemy z plikiem ACCDC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCDC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCDC:

  • plik ACCDC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCDC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCDC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik