• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACCDA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACCDA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACCDA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACCDA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Access 2007/2010 Add-in Format Microsoft

Co to jest plik ACCDA?

Plik dodatkowy używany przez program Microsoft Access, desktopowy program bazy danych relacyjnych. Składuje składnik aplikacji napisany w języku Visual Basic for Applications (VBA). Umożliwia użytkownikom rozszerzenie funkcji oprogramowania.

Starsze wersje Access używają rozszerzeń .MDA i .MDE dla dodatków.

Jak otworzyć plik ACCDA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACCDA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACCDA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACCDA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACCDA

Inne problemy z plikiem ACCDA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACCDA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACCDA:

  • plik ACCDA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACCDA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACCDA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik