• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ACC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DR DOS - ViewMax Format FKJ Software

Co to jest plik ACC?

Zawiera informacje o kontach finansowych dla Konta graficznego, program do tworzenia utrzymania budżetów osobistych. Mogą zawierać dane dla jednego lub więcej kont bankowych.

Pliki ACC można otwierać wraz z odpowiednim plikiem budżetu (.BGT).

Jak otworzyć plik ACC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACC

Inne problemy z plikiem ACC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACC:

  • plik ACC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik