• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AC3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AC3. Jeżeli chcesz otworzyć plik AC3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AC3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dolby Digital Sound Format N/A

Co to jest plik AC3?

Plik audio zapisany w formacie audio AC-3 (Dolby Digital). Może zawierać do sześciu kanałów dźwięku (dźwięk 5.1 surround z wyjściem na subwoofer). Wykorzystuje kompresję stratną i często używany jako format DVD, kin teatralnych i konsol do gier.

Jak otworzyć plik AC3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AC3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AC3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AC3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AC3

Inne problemy z plikiem AC3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AC3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AC3:

  • plik AC3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AC3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AC3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku AC3
AC3 do WMAAC3 do AACAC3 do AMRAC3 do FLACAC3 do M4AAC3 do MP3