• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABY. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AOL Directory Format AOL

Co to jest plik ABY?

Plik utworzony przez AOL, program używany jako portal do internetu. Zawiera zapis książki adresowej zapisane w zastrzeżonym formacie. Służy do przechowywania i synchronizacji informacji o książce adresowej online na komputerze lokalnym.

Pliki ABY są nazwane konwencją [AOLUSERNAME] .Aby. Można je odzyskać i konwertować na inne książki adresowe i formaty programów pocztowych za pomocą ePreserver.

Jak otworzyć plik ABY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABY

Inne problemy z plikiem ABY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABY:

  • plik ABY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik