• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABP. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AVS Barcode Profile AVS

Co to jest plik ABP?

Kod kreskowy, taki jak UPC, utworzony z kodem kreskowym AVS (Alver Valley Software). Zawiera format kodu kreskowego, rozmiar, opcje drukowania i dane źródłowe. Może wytworzyć obraz kodu kreskowego, który może być wyeksportowany w standardowym formacie bitmapowym.

Kod źródłowy kodu kreskowego obsługuje następujące formaty kodu kreskowego:

Kod EAN 13 Code 39 Code 39 Kod 39 Tryb rozszerzony Codabar 2-of-5 DataMatrix

Jak otworzyć plik ABP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABP

Inne problemy z plikiem ABP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABP:

  • plik ABP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik