• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Chromatogram Editor Format N/A

Co to jest plik ABI?

Zawiera informacje o sekwencji DNA zarejestrowane za pomocą instrumentu analizy DNA. Znany również jako plik elektroforogramu lub plik śledzenia DNA. Można przeglądać graficznie przez przeglądarkę plików ABI w celu analizy i porównania sekwencji DNA.

Jak otworzyć plik ABI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABI

Inne problemy z plikiem ABI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABI:

  • plik ABI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik