• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABBU

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABBU. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABBU, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABBU

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Address Book Archive Format N/A

Co to jest plik ABBU?

Plik kopii zapasowej wyeksportowany z Książki adresowej firmy Apple (dołączonej do systemu Mac OS X). Służy do przywracania domyślnej książki adresowej w razie potrzeby.

Książka adresowa została zmieniona na Contacts w 2012 roku z wydaniem Lion Mountain OS X.

Jak otworzyć plik ABBU?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABBU jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABBU z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABBU którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABBU

Inne problemy z plikiem ABBU

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABBU nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABBU:

  • plik ABBU którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABBU z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABBU nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik