• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ABA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ABA. Jeżeli chcesz otworzyć plik ABA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ABA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Palm Address Book Archive Format Palm

Co to jest plik ABA?

Plik archiwum książki adresowej utworzony przez urządzenia przenośne Palm. Zawiera wpisy kontaktów z nazwą, organizacją, adresem e-mail, numerem telefonu, tytułem i zdjęciami. Służy do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji osobistych i profesjonalnych kontaktów między komputerami a urządzeniami przenośnymi.

Jak otworzyć plik ABA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ABA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ABA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ABA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ABA

Inne problemy z plikiem ABA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ABA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ABA:

  • plik ABA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ABA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ABA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik