• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AAUI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AAUI. Jeżeli chcesz otworzyć plik AAUI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AAUI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Acrobat UI Settings Format Adobe Systems

Co to jest plik AAUI?

Składnik interfejsu użytkownika, zwany "Zestawem Narzędzi", używany przez program Adobe Acrobat, program służący do tworzenia i edytowania plików PDF. Działa jak wtyczka i może przechowywać panel niestandardowy lub inny element interfejsu. Wykorzystywane przez użytkowników programu Acrobat do dystrybucji i instalowania niestandardowych zestawów narzędzi firm zewnętrznych.

Zestawy narzędzi można pobrać i udostępnić na stronie Wymiana zestawów narzędzi Acrobat w witrynie AcrobatUsers.Com, internetowej witryny firmy Adobe.

Format AAUI został wprowadzony w programie Adobe Acrobat XI Pro.

Jak otworzyć plik AAUI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AAUI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AAUI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AAUI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AAUI

Inne problemy z plikiem AAUI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AAUI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AAUI:

  • plik AAUI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AAUI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AAUI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik