• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AAO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AAO. Jeżeli chcesz otworzyć plik AAO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AAO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Agenda At Once Format Dataland Software

Co to jest plik AAO?

Plik utworzony przez program Agenda At Once, Personal Information Manager (PIM), który pomaga użytkownikom zarządzać listą zadań do wykonania. Zawiera zadania, notatki, kalendarze, kontakty, terminy i procenty. Służy do przechowywania osobistych przypomnień i organizowania harmonogramów osobistych.

Jak otworzyć plik AAO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AAO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AAO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AAO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AAO

Inne problemy z plikiem AAO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AAO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AAO:

  • plik AAO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AAO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AAO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik